O FIRMIE

Firma powstała w 2003 roku. W latach 2003-2005 firma zajmowała się produkcją i instalacją urządzeń GPS. W latach 2005-2007 zainstalowaliśmy w ponad 20 sieciach handlowych systemy POS TV. W okresie 2007-2009 zrealizowaliśmy z sukcesem instalacje multimedialne w ponad 100 szkołach językowych EMIK i Speak Up. W latach 2009-2011 przeprowadziliśmy audyty i ekspertyzy sprzętu komputerowego i oprogramowania w jednostkach specjalnych MON. W okresie od 2010 do dzisiaj, wdrożyliśmy na 17 stadionach piłkarskich i halach sportowych system Bezpieczny Obiekt Sportowy. W 2012 r. byliśmy doradcą informatycznym piłkarskich Mistrzostw Europy EURO 2012. Od 2012 r. do teraz, zainstalowaliśmy ponad 150 programów informatycznych „GASTRO” w restauracjach i sieciach handlowych. Od roku 2014 do teraz zajmujemy się szkoleniami i tworzeniem oprogramowania kulinarnego w Hiszpanii.

NASZA FIRMA TO DOŚWIADCZENI EKSPERCI

W swojej działalności opieramy się na nowoczesnych, międzynarodowych standardach analizy biznesowej oraz zarządzania projektami. Działamy zgodnie z metodykami zwinnymi, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do warunków otoczenia.

REANIMACJA OPÓŹNIONYCH PROJEKTÓW

Przekraczanie terminów jest jednym z głównych problemów w realizacji projektów. Może prowadzić do naliczania kar umownych lub zerwania współpracy. Żeby temu zaradzić, potrzebne jest skorzystanie z odpowiednich narzędzi do zarządzania projektami oraz wsparcie w ich wdrażaniu doświadczonego project managera. Dysponujemy obydwoma powyższymi atutami. W reanimacji projektów czas jest kluczowy.

OUTSOURCING KOMPETENCJI


W codziennej pracy zdarzają się zlecenia, które są wyjątkowe. Jeśli nie ma potrzeby zatrudniać kolejnej osoby, np. analityka, jednak czasami takie kompetencje okazują się niezbędne – oferujemy outsourcing naszych specjalistów. Ta usługa pozwala Tobie realizować większy wachlarz zróżnicowanych projektów, pozyskiwać nowych klientów, jednocześnie nie zwiększając kosztów stałych zatrudnienia w firmie.

DBAŁOŚĆ O SPECJALNYCH KLIENTÓW

W świecie biznesu bazującym na zaufaniu i relacjach, klienci powracają ze względu na wspólną historię i dobrze przeprowadzone projekty. Wierzą, że jesteśmy w stanie rozwiązywać ich problemy. Chcemy żeby tak było, nawet jeśli przejściowo nie mamy możliwości obsłużenia kolejnych projektów. W momentach większego obciążenia, masz możliwość przetransferowania zlecenia. Projekt zostaje zrealizowany według właściwych standardów, koszty rozliczamy lojalnie między sobą.

ROZBUDOWA OFERTY FIRMY O USŁUGI ROCKET STUDIO

Oferujemy współpracę partnerską przy zgłaszaniu Twojej firmy do realizacji projektów. Do naszych kompetencji należy wykonanie analizy i udokumentowanie procesów biznesowych przedsiębiorstwa, przygotowanie projektu w formie specyfikacji projektowej lub backlogu, zaprojektowanie i udokumentowanie interfejsu w formie makiet funkcjonalnych. Posiadając rzetelną analizę i dokumentację, możesz skupić się na wykonaniu projektu.

Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!